Ahój.

9. september 2011 at 17:23 | Misaki-chan ^^ |  what happened.
Čest lidi.Taky jste tak zničení ,že umřeli 3 hokejisté?
---
Ale noták.Je to celkem trapný jak se tady všichni můžou posrat z našich hokejistů.Minulý týden byli zavražděni 4 malé děti .
To opravdu musí být člověk tak slavnej? Kvůli těm malým dětičkám nepřišel na Staromák(nebo kde se to měli zapalovat ty svíčky) zapálit svíčku ani jeden člověk.
Ale kvůli hokejistům co už měli kus života za sebou ( lidi proberte se, ty děcka ještě nic neprožili ,celý život měli před sebou! ) se posere celej národ.
Vím,že byli (a určitě budou) pýchou národa,ale aby kvůli nim byl zaspamovanej celej internet?Ne,dík.
Co se stalo stalo a vy tím ,že vysedáváte u "fejsbůku" a píšete trapný statusy: "R.I.P. Rachůnek, Marek a Vašíček!<3" tím jim fakt nepomůžete :D
Jako jo ,je mi jich líto že umřeli ,mohli ještě něco dokázat.
Ale když se na to podívám ,je to celkem neférový vůči ostatním lidem. Všem jsou ukradený ty zavražděné děti ,nikde nic jenom 2,3 články o nic na novinky.cz
Všichni by měli mít přece stejný práva ,ne? Taky byste měli pohnout zadkem a zapálit za ty děcka svíčku.Vždyť byli tak mladý!
Tak.A teď.Rusáci jsou zm*di ,fakt že jo.Proč museli letět ruským letadlem?Ruský letadla jsou na H-O-V-N-O! ;D ..
Poklona našim hokejistům.
A doufám že ty děti se tam nahoře mají líp než tady =))..
R.I.P.

---

Fajn.A teď k něčemu jinýmu.
Je mi blbě, je mi kosa,chce se mi spát a škola je na hovno.
Ztratila jsem index (prý že z toho nemám dělat paniku ,kdo dělá paniku?! Mně je to celkem fu/c/k esi sem ztratila žákovskou.) ,dostala jsem za 4 z diktátu (hahaha ,kámoška dostala taky:D .. neměla opisovat xD),učitelka z biologie&chemie je mě dořvala co si dovoluju poslouchat music v hodině a proč pletu náramek ,ze šatny mě vykopla něaká úča z češtiny ,že děláme s kámošema bordel =D ... musím vymyslet sloh ,kterej má mít 10-13 vět, udělat nějaký úkoly z matiky, příští týden v pátek píšem písemku z bižule a musím se našprtat na fyziku... jo , a donýst nějakej papír do hudebky a naučit se nějaký ty skladby .. hehehe.
Lidi ,dejte mi laskavě svátek.
Už aby byly Vánoce =D .. fakt neskutečnej těšing!=)
Dneska si dám relaxaci (stejně si ji nedám ;D) ...
Teď si jdu projít Elle .. a taky se musím podívat kdy vychází další díl s tou úžasňáckou taškou :D

...
Nepřipadá vám tohle počasí nějak ..já nevím.. podzimově? :DD ... Já už si myslím že je listopad a ono je teprv září... Oh my gosh! .. Před 2 týdnama byl hic , sluníčko svítilo a byly hlavně Prázdniny! .. :| .. no konec,nu =D
...
Ach jo. Jsem totálně zklamaná ,ve svých "emocích ,citech" nebo co to vůbec mám .. mám neskutečnej guláš/polívku/čočku.Asi jsem se do někoho zabouchla (prolistujte tuhle rubriku a najděte jak jsem jako magor pařila metin :D )Jojo ,do toho Azorka (*) .. =P
Mám smůlu, on mě asi nesnáší nebo já nevím.Asi jsem ho zklamala nebo spíš zklamala jsem nás oba dva.On byl fajn ,úžasnej kámoš a já prostě nedokážu držet slovo.Asi jednou jsem se odhodlala mu napsat že ho mám ráda ,prostě jsem srab.A teď jsem to dorazila hm ... zajímavý =)
Zítra, zítra,zítra.. budu potřebovat psychyckou podporu jinak umřu, umřu..

Minulý rok s Ondrou byl úžasnej ,ale když si zavzpomínám co jsem cítila minulej rok dopoledne.. Bylo to poslední obejmutí a pusa od něj.Když jsme se objali já ho nechtěla pustit, já jsem cítila že tohle bylo od něj poslední obejmutí a dělala jsem co jsem mohla abych nezačala brečet.V tu chvíli mi to přišlo naprosto absurdní.No a další den? (9.9.2010) Jsem se dozvěděla od kámošky že mě prostě a jednudošu podváděl s holkou co neznal ani týden .. hahahaha , byl to fakt bezcitnej okamžik.V pohodě, začala se bavit o tom jak furt za tou děvkou( né,fakt ona je děvka ..aspoň to o ní říká celý město) dolejzal.Skvělý.A já husa jsem jim tam udělala radost že jsem se rozbrečela jak děťátko a utekla jsem pryč.Nakonec mě dohonila kámoška která mě musela uklidňovat 3 hodiny než jsem přestala brečet.No a pak jsem se s ním rozešla.Život prostě někdy bolí.. hodně bolí .. Já bych to od něj nikdy nečekala ,vždyť jsem ho znala -tedy znám už 8 let.A 4 roky z toho jsem do něj byla zabouchlá.
Vzdávám to.
Myslím ,že bych se neměla zamilovávat.
Už se nebudu rozplývat nad mou suprovou minulostí.Ale .. ta jizva mi to bude navždy připomínat:) .. vždycky když se jí dotknu ,když se na ni podívám tak nevím co mě bolí.Jestli jizva nebo moje do teď nezahojené "srdíčko";) .. Abych to zhrnula.Chce se mi strašně moc brečet ,nevím proč to v sobě držím.Asi protože kvůli němu nechci brečet.Kvůli nikomu .. never more..

Never more!</3
A s tímto songem se s váma pro dnešek loučím:)

Mějte se krásně
xoxo Ta Citlivka.

P.S.:Kdo to dočetl do konce je BOREC =)
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama