Nový článek.

2. september 2011 at 15:09 | Misaki-chan ^^ |  what happened.
Pro začátek si pustíme nějaký ten song d-.-b
-na ten song jsem teprve TEĎ přišla!:D Poslouchala jsem Evropu2 v hodině češtiny x)
No school ,no stress.
~
Tyto 2 dny byly pro mě utrpující , něco jako ,mučení.Umírám na nedostatek spánku.Asi to jde na mně vidět ,jelikož do mě strčila " kámoška á la nějaká holka ze třídy" a zeptala se :,, To je živý?Aha je!"
Milý.Copak nemůžu hlavou vrazit do lavice a pokusit se usnout? .. Grrr ..
Dneska jsme dostaly milovené učebnice .. uff jenom 17 nechutně těžkých ,tlustých a velkých učebnic.Půjdu reklamovat svoji páteř. (A rovnou vyvěsím plakát s nápisem : Neviděli jste mlj mozek?Vypadá asi jako zrnko hrášku! )
Pořád to nechápu.Předevčírem byly ještě úžasňácký prázdniny a teď? Streeeeeeeeeeeeeeeeeeeees.. Milí ,zlatí .. pokud jste včera ráno slyšeli ječet nějakou holku která řvala asi toto: ,,Nééééééééééé já nechci do školýýýýýýý!!!!!!!!!!!Nechte mě spáááááááááááááááááááááááááát já chci prázdninýýýýýýýý!!!" ,tak to jsem byla já.Jo, hysterická ažaž!
Dneska je druhý den co jsem byla ve škole a už máme naplánovanou písemku z bižule.Za 2 týdny v pátek.HA HA. "Just kidding!" ,ta úča se přímo musela pomátnout.Prý na nějaký rostliny bo co -.-".
Jediný co mě dnes udrželo na živu ( No ,jsem polomrtvá zombie ,ale to je fu(c)k) byla Nutella (R.I.P. honey.) Jediný co mi po ní zbylo je prázdná sklenice.Hmm .. to abych si začala kupovat zásoby a k tomu nějaký sešity uhh .. děs!
Copak toho chceme moc? Jenom prázdniny! To nám nemůžou vyhovět? (A když né prázdniny ,tak aspoň abysme museli do školyv 11hod. ,to bych měla být pravděpodobně vzhůru.)
=3 .. a teď .. jdu .. asi .. spát?

Dobrou xoXo Misaki-chan ..
P.S.:Čučím na Skip beat :') dokonalý anime xP..jenom ta holka je trochu .. ujetá :D
oh my gosh! .. najděte jednoho tlemící ho smajlíka!..kdo ho najde.. dostane něco ode mě .. ale to by sem někdo taky musel chodit,že? :O

[Edit 2.9. 15:10 ] : Ještě jsem zapomněla dodat ,že v každé hodině poslouchám kecy Leoše MAreše na Evropě dvěěěěě! ... Jako jo,jsou fajn (ach ta raní show mi celkem chyběla :3 ) ..ale bavit se o jídle zrovna když mám kručící žaludek? ... ehm .. -.-"
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement