*Nadpis:

13. november 2011 at 14:42 | Misaki-chan ^^ |  what happened.
Začíná mi lízt všechno hlavou / krkem ,čímkoliv.
Nepíšu sprváně slovosled? Víte ,ona je neděle a můj ozek bývá v tuto NOČNÍ hodinu vypnutý.
Zítra je škola ( To ste nevěděli ,co?! ).
Musím vám povyprávět jak úžasná byla útraní Vídeň a jak strašné bylo čtvrteční dopoledne/odpoledne!

V mém pokoji/koupelně , 4:55
Spím?Spím?Spím? 'Jakýmu magorovi hraje v tuto noční hodinu mobil ?!!! '.Takhle nějak začalo moje úterní ráno nebo snad noc?Jo,ten mobil patřil mě-tomu zmíněnému magorovi.Asi každých 5 minut začala hrát písnička Only girl od Riri (Prosím,to je můj budík, je na čase ho změnit) a tím jsem asi všechny probudila. Vstala jsem v 5:00 a pohmatu a poslepu jsem se doplazila ( nebo se mi to zdálo? ) do koupelny ,kde jsem zapla to hnusný ,pronikavý a zářivý světlo.Myslela jsem že umřu nebo aspoň omdlím.Po asi 10 minutách kňučení v koupelně ,že je tam moc světla ,voda že je studená /asi mě nenapadlo si zapnout teplou vodu/ ,pasta na zuby že je hořká /no snídaně to víte/ a že chci spát, jsem se nějakým zázrakem ocitla opět ve svý posteli.Tak dobře ,došla jsem tam a padla na postel.Usnula jsem na dalších 10 minut, kdy mě probudila máma.
To už jsem byla trochu vnímavější a začala se oblíkat.Nebo spíš jsem si další pyžamo spletla s džínama.Se stává ne?
Po tý co jsem se oblíkla, nalíčila ,učesala a snědla jablko jsem zapla Óčko ( Oni hráli Coldplay!:'D cca 5:36?) popadla tašku narvanou jídlem,peněženkou a pasem / neni občanka ;D / jsem vyrazila na cestu ( jo i s bráchou a tátou ,to si nedokážete představit s bráchou v jednou buse 8 hodin tam a zpět! )

Na cestě ke gymplu , 5:42
Cestou jsme vyzvedli i moji BF ~ Barču.
Ke gymplu jsme dorazila kolem 5:50.Jo, zázrakem ta stála opět naše šprťácká třída (WTF?!) a na kvartu se muselo čekat.Mezi tím čekání jsem si stoupla na vysoký schod a řvala že teď jsem nejvyšší ( ještěže tam nebyly učitelky ).Až se ta kvartánská,učitelská a terciánská demence shromáždila tak vlezla do busu a spala.Teda, až na některý ,kteří prohlašovali- no nechtějte vědět.

Cesta do Vídně , 6:00-10:20

Cestou do Vídně jsem seděla v buse s již zmíněnou Bárou ,poslouchali jsme songy na její mp4 á la empétrosce a já kritizovala každou její písničku.Mám totálně odlišný styl hudby 'awww'.Nakonec všichni čuměli na východ slunce a 99% mé třídy si ho fotila ( jo já taky,problém? ) Fotila jsem ho asi 15x z toho 3 fotky vypadají přijatelně-btw, neměla jsem foťák ,pan Ynteligentní co seděl za mnou mi ho v dubnu rozbil.Potom nám pouštěli nějaký filmy o Vídni ,hahaha já je prospala a prošvihla jsem Ranní show na evropy2 nebo spíš ' Zpátky do minulosti á la Dnééés se podíváme na tooo jak to bylo .... ' Po 2 hodinách nudy v buse sme snídali naše svááááááčiný a drbali všechny lidi kolem nás.

Vídeň - Schönbrunn ,10:45-13:25
Stojíme před busem,já mrznu v letní mikině a vítr mi v tom moc nepomáhá.Tak se s kámoškama fotíme ,děláme milion pí.o.in a pak jdu za svým nejlepším kámošem si z něho udělat opěrku na spaní.Jo,on mě pustil! Po tý dolezly učitelky s tím že pro nás mají vstupenky a my jsme čekaly dalších 10 minut v nějaké nemožné frontě na průvodce.Nejvíc mě dorazilo když jsem byla na řadě a ten chlapík ( mluvil anglicky s německým přízvukem :'DDDDDDDDDD) se mě zeptal : ,, You are czech not chinesse?" Já na to : ,, Yes I'm czech.." a ten magor mi na to odpověděl :,,Not chinesse but czech?" hey neví co mu bylo ,ale já ještě anglicky umím.Co na tom že mám přebarvený vlasy na černo , s čínou toho máme hodně rozdílnýho.Třeba Čína je chytřejší než já.S průvodcem jsem se s holkama plazila přes 26 megááááá pokojů ,kde na každý stěně vysel obraz princezny Sissi a toho Francka Pepíka.Nic moc zajímavýho ,to vám povím ( ale joo, něco bylo zajímavýho).Došly jsme nakonec zámku a tam byla prodejna se suvenýrama.Já jsem si koupila 'Mozartovy koule' (pro vás co vidíte všechno dvojsmyslně myslím čokoládu ve tvaru kuličky) a 'Sněžítkové těžítko' jak tomu říká Pepa.

Vídeň v autobuse na cestě do 'Válečného muzea' , 13:31
Co se asi tak dá dělat v autobuse.Zase sme jedli, drbali ,poslouchali nějaký songy a kecy jedné ženské ,která i příšerně lezla na nervy jelikož nezavřela ani na 5 minut svoji tlamu.Pak jsme dojeli do muzea

Vídeň ,Válečné muzeum 14:00-15:20
Muzeum? Nuda,nuda,nuda ,jé ten člověk je ale tlustej, nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda ,drsný ,kámoš má zrcadlovku!Nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda,nuda.Fajn ,sedím na schodech ,zase jenom v letní mikině, zima jak na Sibiři a ještě 20 minut.Co jsem komu udělala že mě takto týraj!MUZEUM chápete to?!A navíc VÁLEČNÉ! .. Já mám třeba ráda muzea ,ale s válečným ehm..

Vídeň ,centrum Stephan's dóm 16:00
Cestou k Štěpkovi jsme prošli márnicí ( fajn,tak nějakou hrobkou Habsburků) kolem parlamentu etc..Bohužel jsme nešli dovnitř jenom poslouchali Pepův referát o tom dómu.

Vídeň ,centrum rozchod, 16:45-17:55
YES!Nadešla nejlpší část dne.Dostali jsme rozchod a já s partou kámošek ( Nettie,Ňuff,Kachna,Dýna) šly ke klaunovi co na nás furt čuměl.Nakonec se z něj vyklubal úchylnej perverzák co má prý rád čechy a slováky.Po tomhle strašný šoku jsme se dívaly na pouliční tanečníky, vychutnávaly si pohled na vánoční (už!) Vídeň a řešily obchody.Nakonec jsme skončily ve třípatrovém H&Mku ,kde jsem si koupila černou čelenku s mašlí <3.Po té jsme hledaly 'Mekáč'.Tam jsme si dala každá něco jinýho a já letěla do Douglasu ( Oh my gosh ,oni jich tam měli 4 v jedné ulici :'D) abych si mohla sehnat ty dokonalý Lip Smackery! V prvním Douglasu na mě ta stará paní čuměla a nechápala co je to Lip Smacker ,ale ve druhém už byli ochotnější a ukázali mi lesky na rty a balzámy.Já umírala blahem.Celý balení Lip smackerů! *-* .. nakonec jsem si koupila jenom s fantovou a coca colovou příchutí.A musím říct že za 1 den se mi zahojily totálně rozpraskané rty ,což se u mých balzámech nestává :'D.Ke konci jsme šly s holkama zpátky na náš sraz a stihly jsme jít i do Štěpánova dómu ,kde to bylo nádherně podsvícený.Však mám fotky.

Cestou v buse %)
Jo, to bylo fajn.Pustili nám filmy o Sissi (:-!) a já s Barčou jsme dokola poslouchaly song ' I just had sex' a překládaly si ho.Nakonec jsme dostávaly výbuchy smíchu.

Byla to fajnová exkurze xP.
čtvrtek -----------------------
jo, 3 mega písemky a já je zvládla.Jdu umýt nádobí Adios.

P.S.:Večer sem dám snad fotky ^^
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement