March 2012

orchidej T_T

31. march 2012 at 15:13 | yuuki^^ |  the biggest "art"
tak tahle fotka je pořízená hned, jak vykvetl novej kvítek. a teď vykvetl další. muhehehe.
moje orchidej, kterou jsem dostala minulý rok k narozeninám-překvapivě ještě žije. většina kytek, co dostanu jsou v hrobečku do půl měsíce. :D:D
což mi připomíná, že jsem si rozbila sluchátka. šla bych je reklamovat, ale já, ta nejúžasnější a taky nejbáječnější osoba, jsem musela ztratit ten paragon. -.- tak si počkám ještě 20 dní, než mi nějaká úžasná osoba koupí sluchátka k narozeninám. a když ne, tak si půjdu koupit s Paulem Frankem :D

don't tell anybody how do you feel.

31. march 2012 at 10:41 | yuuki^^ |  what happened.
Awww.
venku je počasíčko pod psa. no neříkejte, že byste z toho nezcvokli. minulý týden si vykračuju v kraťáscích a tričku po městě a dnes? dnes si budu vykračovat v pyžámku pěkně po domě. muhehehe, ale nejdřív si skočím k babičce na obídeček :D
za včerejší večer se toho mocinky moc nestalo. uvařila jsem si zelený čaj, zelezla do postele a stahovala jsem Misfits^^ rodiče nebyli doma, takž pohodááá klídečéééék.


hh, Justin Bieber :P .. začíná nám mutovat! nééé, vážně. asi ho začínám mít rádaaaaa. a haters ať běží do oranžovýho lesíku,žejo.
taky si říkám, že bych tolik neměla přidávat. dochází témaaa, takže si dám měsíční pauzu. za březen jsem už napsala 50 článků -.-
tak ohayooo! ^^


Welcome to History.

30. march 2012 at 19:49 | yuu. |  what happened.
Ták,
změnila jsem dess i menu. takhle nějak to vypadalo na last-with-you, dokud jsem na něm neskončila. lay byl původně modrý se sněženkou a menu bylo vlevo. i s takovýma kecama o mně. protože jsem měla kdysi dáávno napsanej článek o mně, tak jsem si řekla, že to půjde zase do menu.
takže abych to shrnula: vypadá to tady jako, když jsem začínala s blogováním. potřebuju něco novýho :D. a asi si udělám novej lay.^^ i když, takovej ten lay na mém úplně prvním blogu s kočičkou a jahodama nebyl špatnej
a teď! ... jdu dostahovat 2. sérii MisFits, a do koupelny. možná prospamuju nějaké blogy.
btw, omlouvám se, jestli budou v některých slovech chybět písmenka,trošku jsem si "upravovala" klávesnici, ehm:'D...

P.S.! je voudrais un jeans bleu. demain maman va acheter pour moi.
P.S.2! je deteçte français. :D - je ne comprande pas ...
P.S.3! WATAFAKA!? > http://estrellas-brillante.blog.cz/ < já, že psala takhle pošahaně? cože? :'D ..asi ten lay donastavím,protože se v tom asi nevyznám. ASI. jéé, Special A - Hikari a Kei :'D úžasný anime<3 (na OHSHC nemá:D)
P.S.4! BTW! v Japonsku jsou 2:43min. !!!:D ... takže, nevíte někdo kolik je hodin tady? :D ...
P.S.5! Už odcházím. :D né,vůbec mi už nestraší v palici.
P.S.6! CO JSEM TO KURDE VYTVÁŘELA Z KRAVINY!? A KDE JE LOLLIPOP LÍZÁTKO!? JÁ VÍM, ŽE TAM BYLO!!! I DELFÍN!!!! A ŽÍŽALA!!!!!! ;'D.


už tam budem? už tam budem? už tam budem? tak už tam budéééém?!

30. march 2012 at 17:28 | ta, co .. má divný háro |  what happened.
jooooooooooooooooooooooooo!.
víte,co?! víte,co?! nevíte! .. ale já vím! JE PÁTEK
Thx God, it's FRIDAY!!!!!!!!!
co bych vám povídala. dneska jsem dostala známku z úterní čtvrtletky z matiky.měla jsem z toho větší nervy, než kdy jsme ji měli psát :'D.
MÁM ZA 3 A VY VŠICHNI, KTEŘÍ JSTE DOSTALI LEPŠÍ ZNÁMKU NEŽ JÁ,JSTE TRAPNIIIIIIII. :D
.jinak něco nového.včera večer jsem se teda učila na tu chemii s bráchou (proč jsem se ji vůbec učila!? ...) a měla jsem z ní opravdu dobrý pocit
>joo, to dám. jsem borka, já ji pochopila. dostanu za 1! a teď jdu čumět na Misfits!<
... tak jsem se dívala na Misfits do 23:40(ou jéé, jedeme zase od začátku.)
-.-"..
no, jak jsme dneska teda psali tu chemii, tak jsem nevypočítala ani jeden příklad.
____
dneska bude seriálovej večer. dám si k tomu čajíček nebo buchtičku x popcorn s kofolou, ale protože jsem dneska měla pizzu (bože! :DDDD já tam potkala Vanillu :DDD promiň :DDDd já nevěděla, že tam budete :DDDD .. ale slušelo vám to xD) ..tak to vypadá jenom na čaj.
btw, mám vyhlídnuté modré jeans *-* a rudou rtěnku,DD. a koupila jsem si "olejovou" kuličku s vůní levandule do koupelny :)^^
PŘEJU VESELÝ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK :D:D
Foceno a upraveno mnou.:DDDDDD sorry, že to přidávám až teď. na FB jsem to přidala 14.2. :))):DD
P.S.: V neděli je Apríl! :))^^ a už bude duben. A víte, kdo má za 21 dní narozeniny!? :)
NO PŘECE JÁÁÁ, ta nejúžasnější, nejnádhernější osoba na celým světě.
fajn, nebudeme ze mě dělat někoho veleváženého. prostě ta špína, tady na tomhle blogu, co přidává příspěvky, slaví narozeniny,D.
Pac a pusu. čustééééé, odlétám do země Levandulové koupeleeee'))).

do sprostýho slova.

29. march 2012 at 18:38 | Yuuki ^^ |  what happened.
čuste.
tenhle článek neni pro přecitvlivělý osoby, který mi budou nadávat, že sem sprostá. ale pochopte. když je moje nálada v prdeli, je i moje vyjadřování v prdeli. jinak, vy kteří mě chápete můžete rozkliknout celý článek. varuju vás před mým "P.S.:"
(sa m ple. xD)

.. and make everything OK...

26. march 2012 at 19:50 | Yuuki ^^ |  the biggest "art"
Já to nechápu! Proč mě nemůžete nechat na pokoji!? Co jsem vám udělala!? Proč mi ničíte život? Proč jsem odsouzená zůstat navždy sama? ...
1)I dont need you
Jmenuji se Lilian a je mi 17 let. Před zhruba 4 lety se moje rodina přestěhovala do nového města. Daleko od mého rodného městečka, od mých přátel ..,od všech. Od té doby co jsem přestoupila na novou školu mě jenom šikanují. A proč? Protože se mi líbí Emo styl. A taky Scene.A jim to vadí .. Vadí jim moje dlouhé černo-červené vlasy. Vadí jim moje ošoupané Conversky. Vadím jim JÁ. Den co den se probouzím se strachem, že mi budou zase nadávat do čubek,kurev a kdo ví ještě jak. Bojím se, že po mně zase budou házet odpadky, brát mi učebnice.. posmívat se mi. Jenom kvůli tomu, že jsem jiná. Jiná než ostatní.
Jednou, někdy uprostřed mrazivého zimního večera, kdy už byla tma a já se vracela domů, mě zastavila pubertální partička pitomců z mé třídy. Čekala jsem, že budou mít zase ty svoje trapné narážky na moje vlasy a na můj styl oblékání. Ale místo toho se začali jenom smát. Když jsem se jich zeptala o co jim jde, vlepil mi jeden blonďák facku. Prý se nemám tak blbě ptát, že se mi chtěli jenom zasmát. Pak mi plivnul na moje promáčené kozačky a začal se smát, jako kdyby to bylo něco úžasného. V tu chvíli mi ujely nervy. Podívala jsem se tomu blonďákovi do očí a řekla mu, že je kretén a dupla mu na ty jeho značkový "najky". Chvíli na mě zírali, jako kdybych byla mimozemšťanka,a pak ten druhej zrzatej zaťal pěst připravený mě zmlátit. Zadržela jsem dech. Najednou bylo kolem mě všude černo,měla jsem v hlavě mlhu a pak zkrat.
,,Už jsi vzhůru? Jestli jo, tak aspoň pohni prstem červenovlasá." říkal nějaký klučičí hlas. Nikdy předtím jsem takový hlas neslyšela. Nebyl moc hluboký, ale za to pěkně chraplavý. Pokusila jsem se otevřít oči. Viděla jsem ho. Měl kaštanové vlasy, zelené oči a kouzelný úsměv.
,,Jsi v pořádku? Viděl jsem kolem tebe partu kluků,myslel jsem si, že k nim patříš když ses zastavila a oni se začali smát. Sorry, že sem si neuvědomil, že máš problémy. Uvědomil jsem si to až když tě ten zrzek praštil ..Je mi to líto, nemuselas tak dopadnout." Cože? Jak dopadnout? Jací kluci? co se to k sakru děje?!
,,Dopadnout? Jak dopadnout? Kde to jsem? Kdo jsi? Jací kluci?" .. neměla jsem žádnej šajn o tom co se tady odehrává.
,,Přece ti čtyři kluci.Vysokej blonďák,zrzek a dva s hnědýma vlasama.Si to nepamatuješ? A mimochodem, já jsem Erik a chodím do vedlejší třídy.Asi si mě ještě nezaregistrovala" při poslední větě se uchechtl. Měl krásný smích. Krásnej úsměv. Byl prostě nádhernej.
,,Jo, a jsi v mým pokoji na mé posteli. Fakt doufám, že ti voní Playboy Miami. Já tu vůni nesnáším, ale ségra mi to tu s ním celý vystříkala, prej budu mít pak mužnější pokoj" a zase se usmál. Rozhlédla jsem se. Všude byl bordel. Trenky na zemi, otevřená skříň s oblečením, všude poházený barevný trička, na stole skicáky a energy drinky. A v jednom rohu, kde to bylo mimochodem nejuklizenější, byla kytara.
,,Hraješ?" zeptala jsem se a ukázala na kytaru.
,,Helé, nepředbíhej červenovlásko! Jak se jmenuješ? A co si dělala tak pozdě venku a sama?"
,,Eeeehm. Sem Lilian, ale klidně mi říkej Lil. A šla jsem ze školy.A taky bys měl vědět, že nemám žádný kámoše. A mít ani nikdy nebudu, tak se nemusíš tak starat."
,,Ono je to navztekané!" pronesl a začal se smát. Jasně, byla sem naštvaná.Kdo by nebyl.Furt sem nevěděla co se stalo, i když jsem měla menší záblesky vzpomínek a obrázků na ty pitomečky.
,,Proč nemáš žádný kámoše? Nebo co si to říkala? A kdo se tu stará? Já jen, že mám mladší sestřičku a už sem zvyklej... Se na sebe podívej, promáčená ležící na mé krásné voňavoučké postýlce a ještě k tomu navztekaná jako malý dítě!" a začal se mi zase smát, až z toho slzel. Byl vtipnej.
,,No jo!Promiň, tak když ti tu překážím, tak si půjdu po svých!" zaječela jsem.
,,Neřvi,vzbudíš mi ségru. A to teda nikam nepůjdeš, seš snad cvok, který o půlnoci půjde bosky domů? Máš promáčený boty, dal jsem ti je sušit.Červánku."
,,Waaaaau." pronesla jsem sarkasticky.
,,Se nebudu bavit. Ti budu říkat Červánku. Jo, a volal jsem tvým rodičům.Zítra je sobota,takže tu můžeš přespat... tak já se jdu klidit do obýváku.A radši se zamkni.Nevím co bych udělal, když vím, že tu mám tak hezkou holku, která mi leží na posteli." a začal se smát.Hodně se smál.Myslela jsem si, že se udusí.Koutkem oka se mě díval, jak budu reagovat a přitom se smál.POŘÁD SE SMÁL.Chvilku jsem tam seděla a pozorovala ho a pak se začala smát s ním.
,,To teda néé!Úchylééé!... Eriku? Ty hraješ na kytaru?"
,,Jo jo, kvůli bejvalce jsem začal hrát.Pak mi dala kopy kvůli tomu blonďákovi, kterýho si viděla.. no a od tý doby nehraju, neni už důvod." hlas na konci věty mu poklesl.
,,Promiň.To jsem nevěděla.."
,,To je jedno. Hele, Lil. Můžeš si půjčit moje triko a tepláky.Tam v tý otevřený skříni budou.Jsou čistý,jo? A koupelna je na proti mýmu pokoji..Já zatím převleču to mokrý prostěradlo od tvých džínů.A.. ještě něco. Jseš ta nejčervenočernovlasatější holka, se kterou jsem se kdy kámošil." a usmál se na mě.
,,ŘEKL KÁMOŠIL?TÍM MYSLÍ JAKOŽE SME KAMARÁDI?JAKOŽE MĚ BUDE ZDRAVIT?JAKOŽE BUDEM CHODIT VEN A DĚLAT BLBOSTI?Néééé, já to řekla nahlas!!!" chvíli se na mě díval.
,,Jo, jakože kámoši,jakože to co si řekla!" a vyprsknul smíchy.
,,Erik co mi bude hrát na kytaru.." pronesla jsem.To už se na mě jenom usmál a s mrknutím oka mě nesl v náručí do koupelny.Pak se otočil a šel do svého pokoje pro triko a tepláky,který po mě hodil.Potom jsem se už jenom zavřela do koupelny, dala si horkou sprchu a převlékla se.Když jsem vyšla z koupelny, byly peřiny převlečené a pokoj uklizený.Vypadalo to, jako kdyby si přenesl celý svůj pokoj někam jinam a nechal tu jenom nábytek.Usmála jsem se sama pro sebe,řekla si , že si ten bordel radši uklidil a šla spát.
,,TÁÁÁTÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ERIK MI VZAL GUMIČKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!!!!!"
,,Proč by ti je bral?"
,,Protože má v pokoji holkůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!"
Tak asi takhle začal ráno u mého nového kamaráda.Vstala jsem z postele, když v tom vtrhl do pokoje Erik a hodil po mně barevné gumičky a strčil mě do skříně.A taky mě tam zamknul.Jasně.Já se zapomněla zamknout.
,,ERIKU!? Holka?! V tvém pokoji?! To si sem vodíš cizí lidi!?"
,,Jaká holka tati?O čem to mluvíš? A nemáš už dávno bejt u tý svý přítelkyně?!"
,,Nebudeš mi říkat co a jak mám dělat, je ti to jasný? A Nelo, žádnou holku v pokoji nemá, tak si nevymýšlej. Na 7letou si dost uřvaná." a s prásknutím dveří vyšel pravděpodovně Erikův otec z pokoje.Po dalších 3 minutách zamčená ve skříni,mi Erik odemknul. Asi mi bylo blbě,jelikož jsem mu rovnou padla do náruče..
Po další hodině spánku, jsem rozlámaná vstala a převlékla se do svých věcí.Krásně voněly po Erikovi.Rozhlédla jsem se, ale nikde jsem ho neviděla.Začala jsem mu zkoumat pokoj. Od postele jsem přešla ke stolu se zásuvkami a otevřela tu první.Byly tam fotografie jeho a černovlasé holky,která se mnou chodí do třídy.Ty fotografie.. bylo jich hodně.A když jsem otevřela další šuplík,byly tam zase.I s přívěškem ve tvaru srdce,kde druhá polovina byla pryč.Přívěšek, kde bylo vyryté Erikovo jméno s jejím.Zastrčila jsem zpátky zásuvky a šla do kouta,kde měla stát kytara.Nebyla tam.Proč? Kam zmizela? Místo ní tam ležel papírek:
,,Lili,omlouvám se Ti, že takhle zmizím..Všechno co se stalo včera večer byla moje chyba.Promiň, že tu s Tebou nebudu,ale dnes se stěhuju k matce,která bydlí 164km odsud. Promiň.. Ve skříni jsem nechal pár mých oblíbených triček.Možná se ti budou líbit,tak si je můžeš nechat..kytaru jsem si vzal.Kvůli Tobě začnu zase hrát.. a jednou.. to Ti slibuji, se zase uvidíme.Chci aby jsi jenom věděla, že mi na Tobě záleží.Doufám, že si pamatuješ toho hnědovlasého kluka, se kterým sis hrála jako malá.Mám Tě rád Červánku.."
,,Sbohem.." zašeptala jsem a odešla z pokoje. Obula jsem si svoje conversky, které ležely pod topením, a vyběhla ven na ulici.Pozítří jsou Vánoce.Sněžilo.Všude bylo bílo.A na ulici nebyl nikdo, kromě mě.Vyhrkly mi slzy a nekontrolovatelně jsem začala brečet.. můj první kamarád tady.Už neni..s touto myšlenkou a se slzami v očích, jsem se vydala domů.Všechno se vrací do původních kolejí.Já budu terčem výsměchu.Včera večer,jsem měla konečně pocit, že se mi otevřely dveře do nové budoucnosti, kde jsem já a Erik.Kde se smějeme.Kde mám kamaráda.Byl to po dlouhé době můj nekrásnější večer.A já teď můžu jenom brečet..
_________________________________
2) Streotyp..

Zelenoocí kluci&Povídky&Eminem-Mockingbird&Eyeeeees&každodenní kecy.

25. march 2012 at 19:59 | Yuuki ^^ |  what happened.
Fajn, skvěle.
Víte, jak jsem v předchozím článku psala,že už žádný nový povídky nebudu vymýšlet? No skvěle, právě jsem jednu napsala.A nechce se mi číst.Je jenom přehnaně dlouhá na 3 kapitoly.Začátek je celkem pěknej, ale ke konci to jde do kýblu.Bude asi tím, že je večer,že?. Psala jsem ji asi -no, skoro 4 hodiny.Mezitím jsem si dala ještě sprchu.Takže 3,5 hodiny a stejně z toho vylezlo prd.
Takže abych to shrnula, sepsala sem 3 povídky. 1 je dokončená, 2 polivičně a třetí sotva načatá.Ta dokončená je skvělá,ale nechápu proč ve všem co píšu je zelenookej kluk s hnědýma vlasama (ježišionisoutakdokonalí!!!!!)
toto jsou moje seksy oči, aby se neřeklo.:DDDD
právě popíjím Monster'a a přemýšlím nad tou povídkou a nad tím, kdy se začnu učit.Jo, a taky nad tím, kdy si dopíšu sešity.. a taky kolik je hodin. Ten japonskej čas mi vážně nepomáhá (2:48 je v Japonsku.Spinkají.:D).
Teď si rožnu lampičku, stáhnu rolety, pustím nějakej song, otevřu sešitek do matiky a začnu plácat nějaký čísilka, která naprosto nebudou dávat žádnej smysl.Ale to se přece počítá.Tak.A možná se budu vztekat nad tím,proč mi zablokovali MMSky.Zmrdiiiiii.
No Adios.
(jebu vám na učeníííííí, kdo se má učit na nějakých ..no víc než 5 předmětů,žejooo. když se mám učit na bižuli,chemii,zemák,občanu,matiku a fráninu, tak proč to neodučí jeden učitel.vole,co si myslí. paměťová karta ještě nejsem,žejo. jojo,taky si říkám že bych se měla jít už učit,jinak to nedávám, ale k čemu mám pak energeťák,že? ----božeee,chce se mi spát!---- .... jdu si udělat popcorn a dívat se na horor.a zítra pujdu za skolu. NO PROBLEM,BRO.)
muhahahahahahahahahahaha,tohle je epickej song. hahahahaa!!!!!<3333
nejvíc mi připomíná léto.Asi protože jsem na tenhle song narazila v létě.
btw, napíšu vám sem konec těch 3 povídek: v každý povídce se zabijou. nemám ráda happy end. a brečím, když je happy end. protože mě to sere. život nekončí happy endem, a taky neskončí. Lejdýýýýýs end džentlmeeeens.
Od zítřka do pátku se tu neukážu. Možná zítra ráno ve škole přidám tu povídku. Ale nic neslibuju.

what's happening? nothing much.

24. march 2012 at 12:50 | Yuuki ^^ |  what happened.
Fuuj ,
začala jsem vám psát jednu strašně debilní povídku, která se mi vůbec nelíbí. a bude strašně dlouhá. takže ji smažu a už nic novýho psát nebudu. nakonec by to skončilo jako taková ta trapná povídka o holce, která se zabila kvůli klukovi, protože si myslela že ji nemiluje. Kec, on ji furt miloval. no a když zjistil že se zabila tak se zabil .DD to byla moje první povídka na mém prvním blogu. absolutně o ničem. jenom zamilované mrtvoly.
______________________________
Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak zemřu.. do té doby, než jsem potkala jeho. toho tmavovlasého zelenookého kluka, který měl ten nejnádhernější úsměv na světě. a bohužel, byl to "loutkař". hrál si s každou holkou na kterou narazil. a já byla jeho poslední panenka. panenka, která jeho vinou umřela. a teď ho sleduji, jak se utápí v nekonečné agónii. nojo, nemáš si zahrávat s holčičími city, chlapečku. tohle jsi nedotáhl.
kam to jdeš? přece víš, že když se podíváš do zrcadla uvidíš mě, jak se na tebe usmívám, jak stojím za tebou a jak ti ukazuji tvoji budoucnost. budu tady s tebou, navždy s tebou. do té doby než zemřeš.. a až zemřeš první za kým půjdeš budu já. tvůj důvod agónie a deprese.
Nezapoměň, MILUJI TĚ.
_____________________________
mám strašnou chuť něco napsat nebo zničit. do háje, práve jsem si sedla na zrcadlovku! ...
jdu přepsat slohovku a zahrát si nějakou skladbičkuuuuu.


oh shit! she's alive.

23. march 2012 at 19:36 | Yuuki ^^ |  what happened.
jsem živá a zdravá.
ČLÁNEK PLNEJ NESMYSLNÝCH KECŮ, KTERÉ SPOLU NEMAJÍ ŽÁDNOU SOUVISLOST.
tenhle týden, bože děkuju,děkuju,děkuju,děkuju,děkuju, byl naprostě děsnej. zkurvený písemky, kdo se na to má učit. a nějaký připitomělý rovničky a výrazy a vzorečky a -doprdele, já nemám dopsaný zápisy! O.O ...tak a teď jsem v ženském pohlavním orgánu'DDD.
já to nějak dám.Velikonce budou až za X dní ..
teď k něčemu nezajímavějšííííííííímu^^
dneska odpoledne /jediný světlý bod v tomto týdnu, jak já říká :D/ jsem byla s Nixí venku ..prošly jsme celé miniměstečko.byly jsme v Kauflandu a hádejte co! měli tam obří Milku (však víte,taková ta stráááááášně velká za 60Kč) za 39,90Kč .. samozřejmě já,která žere čokoládu každý den jsem ji musela mít.tak takový ty zásoby na budoucí depky,stresy etc.. tak jsem si koupila 2x Delissu,Milku a chipsý.budu tlustá, ale chápejte.byla/je to ČOKOLÁDA. nesnáším vanilku, takže..chápejte.:D a ještě mám Nutellu,lásku moji milovanou,úžasnou,sladkou,roztomilou*-*
btw, začala jsem sbírat čaj.jo,čaj :DDDDDDDDD ..zítra vám ukážu moji rozsáhlou sbírku.. no a téď .. nějaké další nezajímavé kecy,které si nebudete číst.. umm ...
-přemýšlíte někdy nad tím co píšete? protože já ne. a pak to tak vypadá.
ehm,tohle jsem upravovala kolem 1 ráno před 2 týdnama,hááá. když se na to tak dívám, tak ám žížuuuu /prdelní skřítek má žížuuuu :((((( / btw, je to pomeranč.:D