:'D.

8. march 2012 at 19:15 | Yuuki ^^ |  what happened.
Doprdele ono sněží.
Hlavou se mi honí milion myšlenek ,které momentálně neokážu zpracovat.Tak si to pěkně sepíšu v bodech a udělám si osnovu.
1)Roční období
2)Geishaa.musím pořád myslet na to jak to dopadne. (i když vlastně znám konec.tak tohle nedává smysl.)
3) Přemýšlím kdy si "Vole Rokérka" přečte tento článek (Ahoooj,kdy půjdem ven?:D pomůžeš mi s tou slohovkou?:o)
4)škola a hudebka.2 věci které nesnáším tu budou za 4 dny a s nima i dopisování písemek.a doprdele,my v pondělí píšem fyziku
5)Proč nejsou jarní prázdniny delší.hodím maroda,když mě nezabili 2 týdny doba,tak mě nezabijou ani 3.ne,vůbec jsem mezitím nezcvokla.
6)přemýšlím nad dojemnýma songama a myslím na Billyho. (J. Armstronga-Green Day,víte?.)
7)Novinka.Majk bude v dubnu v Olmíku.Hustyyyy.tak tam se nedostanu.proč?!
8)jsem odříznutá od zbytku světa (momentálně se směju Severní Korei,že uvěřili že vyhráli World Cup 2010 :D:D:D:DDD.) a tím myslím,že mám vypnutý FB,Skype a všechny komunikační zařízení (včetně mobilu.).moment.tímhle komunikuji.tak to je na prd,vážně lidi nejradši bych vás tady všechny VyFuckovalaaaaa.
9)jdu si zpívat a možná napíšu povídku o holce,která nezdraví.nebo o holce co je naštvaná.nebo o tom jak by někoho- no to je jedno.

POINTA V TOM VŠEM JE TA,ŽE MÁM NÁLADU VE SPROSTÝM SLOVĚ.
NE,VÁŽNĚ NEPUSTÍM TEN SHIFT.ALE MOŽNÁ ZAPNU CAPS LOCK.
JSEM ZLÁ,JÁ VÍM.A JE MI TO FUCCCCCCK.


Jo,i ty.Když nejseš schopnej napsat jedinou pitomou smsku.však já na tebe taky seru,tak proč že?však víš co mi můžeš.kvůli tobě mám debilní náladu už od neděle a teď si hraješ na andělíčka a dusíš mě.fajn,jak chceš.a prej že JÁ se VYHÝBÁM TOBĚ.naser si,milej zlatej.sem naštvaná,bojím se a jsem zklamaná.a to všechno kvůli tobě.tak možná si to někdy uvědomíš.neser se s mýma citama,víš co).

-pro všechny kteří neví o co go.Mickey Mouse mi dal kopačky.vo-le,víš co.sem Minnie.hahahaha.

bože.se naštvaná.hodně.
-> proč jsem vůbec někomu dávala adresu tohohle blogu. ( u tebe mi to nevadí rokérko x3) jo,aha.možná kvůli tomu aby ti tu adresu někdo řekl a ty by sis mohl přečíst naštvanej článek o tobě.jo,jenomže já sem ti u něčeho.jdu do sebe hodit energeťák.

-něco vtipnějšího.od 8 ráno štvu sousedama K-popem x3.pěkně do repráku a na plný koule;D.3hodiny božského rozjímání nad Šupa Džunyjor,sS501 a SHINne ^^

PROČ?PROTOŽE MĚ VŠECHNO SERE.
[Edit /19:17,8.3.2012/ : přemýšlím.proč prostě po tobě nehodím cihlu,to by taky šlo.a možná bys byl pak větší idiot než jsi teď-aha,ono to víc nejde..]
 


Comments

1 Jenyffer. Jenyffer. | Web | 8. march 2012 at 19:36 | React

Když ho tak miluješ, udělej mu radost, a přihlaš se do 'soutěže' ;DDDDD
...
Já osobně si s tím marodením musím dávat pozor, pořád sem nemocná a taky bych mohla kvůli docházce propadnout :P :D
Majk? Majk Spirit? Olmík? Olomouc? Tyvole, takový šifry :DD

:DDDDDDDDDDD Minnie :'DDDDDDDDDDDD

2 Vanilla Vanilla | Web | 8. march 2012 at 20:06 | React

Už čteš Geishu? :) Se slohovkou ti pomůžu, tak co v sobotu? Sice mamka chce abych byla doma.. ale ona bude v práci :D Ser na něj zlato ;) Já mám taky na prd náladu.. Zejta jsem měla jet na ten ples... Ale víš co? :D Žádnej kluk ti nestojí za to aby ses měla na hovno! ;) A kdyby sis zapla skype, mohly bychom si zavolat.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement