do sprostýho slova.

29. march 2012 at 18:38 | Yuuki ^^ |  what happened.
čuste.
tenhle článek neni pro přecitvlivělý osoby, který mi budou nadávat, že sem sprostá. ale pochopte. když je moje nálada v prdeli, je i moje vyjadřování v prdeli. jinak, vy kteří mě chápete můžete rozkliknout celý článek. varuju vás před mým "P.S.:"
(sa m ple. xD)


ehm, takže jak začít. asi pondělím.
Joo, pondělí to je na piču,žejo. nuda ve škole jako vždycky. teda ehm. odpadla nám fyzika (jooooo, jenom 7 hodin.. ou jéé), tak jsme místo ní měli češtinu-sloh. co se dá dělat ve slohu. úča vyvolá nějaký osoby v té mé divné třídě a oni čtou slohy. >nůdá< tak vytáhnu papír, začnu na něj čmárat emo lidičky a podivný osůbky a k tomu připíšu : mám trapnou slohovku bez úvahy. dostanu za 5 -.-" xD
.. a 5 minut před zvoněním (kurva, proč ne. karma!!!!!!) mi ten papírek sebere a přečte to celý třídě nahlas. a pak se ještě ptá na toho emo kluka a tím se dostáváme k tomu jak přečetla "xD" jako "krát dé" k Nightwork a k jejich Teplákové soupravě a k jejímu "humoru" ... no, já to přežila nějak tak, že sem ze sebe vydala podivnej zvuk v podobě hysterickýho smíchu a doslova jsem hlavou praštila do lavice. strášně vtipný. samozřejmě, že se z toho všichni mohli podělat smíchy. vole, bych je všechny pozabíjela,bitches.-.-
BTW, to nejlepší na konec. v pondělí jsem byla epicky nasraná a vyjela hned po ránu na 4 lidi. a učitelku z IVT jsem poslala do prdele. buď to ignorovala nebo je hluchá'DDDDD.
-----
úterý. no doprdele.
jak byste si představili pondělí večer. s čajíčkem u noťásku a popíjení jahodovýho čajíčku. no nazdar. já bohužel seděla 3 hodiny nad papírem, kde jsem počítala nějaký nerovnice a co to kurva je. a pak ještě dalších X divných splácaných písmen a čísel dohromady. a proč? protože je v úterý čtvrtletka. a tak se dostáváme k úterý. FUCK OFF.
hned první hodinu byla matika. učitelka přišla 7:58 abychom prý mohli začít psát čtvrtletku dřív'DDD. bylo tam 8 cvičení a já vypočítala 3. SOM ČAROVNÁ.
------
středa. hahahahahahahahahaha. včera jsem psala z občanky. v cajkuuu, 3 stránky. (původně jak jsem psala Vanille, jsem se to chtěla učit. nakonec jsem si přepisovala zápis a pak se na to vykašlala ^^) Občanku jsme měli první hodinu a půlka (!!!) třídy chyběla. ještě, že ta ženská řekla, že si tu písemku napíšeme 5 minut před koncem hodiny. měla jsem 40minut se to naučit. no, mám za 2 ... pak byly nějaký nudný hodiny o ničema čtvrtou jsme psali z frániny. jo,taky sem se na to vysrala. a o bod mám 2 -.-" ... jakej debil může napsat "paséééé komposéééé" s infinitevem,žejo. třeba jáá. mgg, prý elle a porter -.-" já su blbá. uff, den za náma. PŮLKA dne* ..pak přišlo odpoledne a já šla do hudebky- no po 7 týdnech, why not. sotva jsem tam přišla ( se svou úžasně nasranou náladou!), tak jsem mu narovinu řekla, že mě hudebka nebaví a že je nudná. chvílu na mě civěl, pak něco zamumlal, dořval mě a byl hnusnej celou hodinu :( aneb proč si nenasrat ředitele ZUŠky.
------
čtvrtek. dnešek. no. jdu se učit chemii. dobře, vykašlu se na to.^^
jo, zítra si jdu zahulit se svým káááááámošem.
ADIOS BITCHACHOS.
P.S.: konečně mám tu náladu, že mi je všechno u piče. konečně mám tu náladu, kde dokážu každýho zmrda poslat do prdele bez výčitek svědomí. konečně mám tu náladu, že seru na všechny písemky a všechny známky jsou mi u piče. jo, taky je mi u piče váš názor na to, že jsem sprostá. a zkuste si něco napsat a imaginárně vás postřílím.
xoxoxoxoxoxoxoxo Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuki. báj d wej, asi si změním přezdívku na "Calië" znamená to Elfsky Lucie :DDDDDDDDDDDDDDDDDD. nemám zájem mít podobnou přezdívku, jak jedna umachrovaná piča. ;D.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement