April 2012

Yes, my Highness-sama!

22. april 2012 at 23:14 | yuuki^^ |  what happened.
serem na to,jooo?
novinka dne: Lelouch Lamperouge nebo spíš Lelouch Britannia se nechal zabít svým nejlepším a jediným přítelem, Suzakem Kururugim.
rrr, mám z toho nervy. proč se nejlepší postava zabije. aspoň z jejich světa zmizelo zlo a všichni jsou zase happy. jenom.. Lelouchovi se nesplnil jeho sen- zase stát na střeše s jeho kamarády a pozorovat ohňostroj.
Okkkk,moc to prožívám. je to jenom seriál. seriál.seriál.seriál. tak fajn, měla jsem se dívat jenom na 8 dílů a na zítra si nechat dalších 8 dílů. né, já to musela vidět celý. stálo to za to. zabitý celý odpoledne.
,,I CAN'T DIE. I HAVE SOMETHING TO DO."
-ZERO REQUIEM.

přeju good luck všem,co zítra píšou přijmačky. hahahaha, já je dělala před 3 rokama, smradi:D. tak to nepodělejte,jo? kvůli vám, totiž máme sportovní den. a já nesnáším sportovní dny,tělocvik etc... teda pokud se k tomu nerozhodnu sama. (aneb od zítřka začínám cvičit a běhat každý ráno. já umřu! chápete to!? ale musím zkusit něco novýho.) v hlavě mám miliardu témat, který bych sem chtěla napsat. bohužel to na sebe nenavazuje a nemám takové velké zážitky, které by zaplnily celý článek.

SHIRLEY'S DEATH.
Even when I knew you killed my father..
I couldn't bring myself to hate you..
Even you tried to make me forget everything..
..I still fell in love with you again..
Even when my memories were altered
I still fell in love again..
No matter how many times I'm reborn. I'll fall in love with you again Lelou..
This is fate,right? ...So,it's OK,right,Lelou?
No matter how many times.. I'll ..fall in love.. with you..

neznáte nějakou brigádu?. potřebuju hodně $$$$$$$. potřebuju neww foťák. potřebuju neww blue converse. potřebuju neww wayfarer. why? chystám se na dovolenou do Vietnamu^-^ ..sice až za 2 měsíce, alee..

ROLLO'S DEATH.
-Why did you save me? I used you..
-Brother, you're a liar. You lied, right? Saying stuff like wanting to kill me,that you hated me..
-I see. You saw throught my lies.You are indeed my brother.
-That's.. right.. I .. know everything about ..you.. brother..
-Yeah,that's right. Your brother is a liar.


FUUUUU..!

21. april 2012 at 10:51 | yuuki^^ |  what happened.
omgggggg. žiju. škoda pro vás.
včera jsem slavila narozeniny. bylo to děsný a dobrý zároveň. kámoška / asi už bývalá./ se na mě vysrala. prý každej má narozeniny každý rok. to je pravda, ale vysrat se na mě kvůli Dni Země? fajn,fajn. taky se na ni vyseru, že je Valentýn. smůla.
____
chemie, chemie. proč si jen chemie? je to strašnej předmět. včera jsme zase pro zopakování psali názvosloví a já to asi zvládla. :DDDD
jinak bych chtěla napsat něco důležitého. asi to, že moje třídní je cvoklá. povídá si s třídním křečkem čtvrt hodiny a pak jde ke kytkám, které opráší zalije a nakonec si s nimi taky povídá. wtf.
____
hh, dárky. dárky byly, no. bohužel nemám fotky ze včerejší oslavy atak. takže smůla. zrcadlovka nakonec k ničemu nebyla. heh.
____
debilní narozeniny, připadám si pořád stejná. a teď jdu sníst 80% svého dárku. víte, jaký dárek mě nejvíc potěší? jídlo. a taky jsem ho dostala :P
____
ne, nepiju alkohol. jenom občas při špatné náladě. teď si jdu nalít vodku s džusem a adios. bude se péct cheesecake s Aileenkou:*))
423182_345935365450266_100001014172763_977674_1868546674_n_large
ech,tohle jsem já. teda, asi jako všechny holky.

život nebo smrt?

19. april 2012 at 23:01 | yuuki^^ |  co se kam nevešlo :D
Tumblr_lyk9mtplww1qcyuugo1_500_large
Určitě jste se ve svém životě alespoň jednou zamysleli nad životem a smrtí. co z toho je lepší. určitě by mi optimista řekl, že lepší je žít. jenom najít smysl života. ale když se
nad tím zamyslím, tak žádný smysl života není-alespoň pro mě ne. pesimista by bez váhání řekl, že ..smrt? to opravdu netuším. tak pojďme se zamyslet nad životem a smrtí.
život. najdi si smysl života. vždy je tady někdo, pro koho musíme žít. špatně. ve svém životě nemusím nic, pouze umřít. nikdo mě nemůže nutit do něčeho, co nechci. co když nené nikdo pro koho žít, co když neexistuje žádný hloupý smysl života. tyhle věty jsou takovou útěchou. musí to být fajn,že. neexistuje ani podstata života. 25 let se učíme, cca 40 let budeme pracovat pro vládu, která z nás ždíme peníze a pak už čekáme jenom na smrt. tak a teď si to pěkně poskládáme. život stojí za nic a nemá cenu ho žít. já osobně nemám strach ze smrti. když umřu, tak umřu. co se stane. nic. svět se nezboří a lidi si budou žít šťastně, tak jak žili předtím.
smrt. dalo by se říct, že je to odpočinek po tak dlouhém,nudném o ničem zajímavém životě. nechtěla bych věřit v reinkarnaci, protože bych se pak dál musela trápit dál a dál. vemte si příklad. najdete si pravou lásku, "smysl života" a stejně víte, že to jednou skončí a vy budete na dně. tak proč ji začínat. koupíte si novou věc a stejně víte, že se jednou rozbije, tak na co vyhazovat peníze? jaký to má vůbec smysl? všechno co se začne zase skončí, stejně tak život, který končí smrtí. "SMRT", to je mi asi hodně blízké. pod tímto slove si představím temnou oblohu posetou miliony hvězd a uprostřed měsíční úplněk. krása. mnohem hezčí než přitroublý sluníčko.proč se lidé bojí smrti? copak tam nedokáží naleznout odpočinek? božínečku, vždyť je to tak uklidňující slovo-teda, jak pro koho.
závěrem bych chtěla asi napsat, že jsem spíš pesimista, i když na to nevypadám. jasně, můžete si číst články, ale nevidíte mě za monitorem a nechápete, jak se cítím. vy tu máte vždycky někoho, na koho se můžete obrátit,kdo vás bude se zájmem poslouchat a podrží vás v nejhorší situaci. já bych taky chtěla někoho takového. jenomže všichni už jsou ve dvojici a já zbyla sama. chci se někomu svěřit? tak buď píše pitomý smajlík v podobě ":'( , :((, :/" nebo ho to rovnou nezajímá a věnuje se raději někommu jinému. za to já, já blbá poslouchám všechny okolo s jejich problémama, jsem něco jako hadr, který vsává všechnu tu vaši bolest a pak vám píše, jak to není hrozný. a když jim řeknu, že nemám náladu? že nedokážu pomoct? tak se na mě urazí, proč ne. jak se mám potom cítit asi já, když mě nikdo nechce vyslechnout, když mně nikdo nechce pomoct a nechce mi říct ty konejšivá slova v podobě "to bude v pořádku, uvidíš. budu tady pro tebe." ne, to se v mém případě nestane. ale já, já vám to furt musím říkat, vy za mnou přijdete vždy, když máte problém a nikdy se nestaráte o to, jak se já cítím. je vám to totiž fuk. a až mi jednou budu fuk vaše city, tak si nestěžujte. jenom vám to budu vracet.a nepokoušejte se psát jako já, že píšu hnusně. a co mám asi tak dělat, když na mě serete, když mě vaše problémy už nezajímají, když si konečně uvědomím, že ste celou tu dobu na mě srali. aha,že? tak pro příště to už bude vědět- teda pokud bude ještě nějaké příště. serte na mě. já nemám city,nemám žádný problémy, jsem přece furt happy, ne? tak proč se taky zajímat o moji náladu.
pořád vám ještě po tomto článku připadám jako optimista, který myslí na zelenou louku, svítící sluníčko, hopsající králíky a podobný sračky? já myslím, že ne. jsem pesimistka a vždycky taková budu. chci být chladnokrevná, bez emocí. víte, mě změnila jedna událost. a já jim pořád neodpustila a nikdy neodpustím. jsou to jediní 2 lidé, kterým bych přála mučení a pak popravení. ha. jsem hnusná a je mi to jedno, stejně tak, jako vám je jedno jak se cítím.
ADIOS.
P.S.: tak trošku sebevražedný úmysly nosím ve své hlavě asi 2,5 roku. ne, řezat se už nebudu. to nemá smysl. radši přepráškování- k tomu jsem došla, že by to nebylo tak bolestivé.
P.S.2: a taky jsem začala číst knížku o sebevraždách. to chci pak vidět, komu se budete svěřovat. měla bych všechna vaše tajemství říct ostatním.
P.S.3: vzpomněla jsem si na jeden protiklad ke všemu, abych se nezabila. mohla bych vás srát po zbytek vašeho života, žejo. /teď už víte, proč jsem taková provokatérka?/ to by bylo asi moc práce. a já přísahám, že jestli ještě jednou mi někdo zlomí srdce a bude si se mnou hrát, tak se zabiju, protože na vás idioty, nemám nervy.. teď jsem za citlivku, ale kdybyste mě pochopili, kdybyste se o mě zajímali, tak byste věděli jaká jsem. to se ale asi nestane. a tak si budu dál psát blog a deník. a až se jednou zabiju, tak tu po zůstane tento blog a můj deník /zelený obal s hořící pandou, Hannah Montana už mě štvala./ . a možná, se objeví někdo, kdo mě pochopí. /pochybuju, ale mini naděje tu je./
P.S.4: vážně ste si mysleli, že už jsem dopsala? ne. poslední péesko. tehle článek vůbec nesouvisí s přednarozeninou depresí. ty vůbec nemám a ani si po většinu týdne neuvědomuju kolikátýho je.
Tumblr_m1t9ycjieh1qme5k4o1_400_large

čus M.,doufám, že si ten můj blog vážně nečteš, jinak ...!

jo, dík za Gorginu*


*Gorgina-plyšová žirafa. jsem plyšákofil. ne,nikdy nepřestanu překvapovat.

humkalakamupupualapi

17. april 2012 at 14:59 | yuuki^^ |  what happened.
takže, jak bych začala.občas jsou moje články sprosté. tak co dodat.

POCHOPTE, KDYŽ SE TO NASERE, TAK SE TO NASERE.

před oknama nám kvetou Sakury a protože je venku neustále prší a je hnusně /to mají tam nahoře průjem nebo WTF?!/ tak nemůžu nic fotit.
co se asi může stát za 3 dny. no, u normálních lidí skoro nic /proč? protože máte nudný životy:DDDDDDDDDDDDDD ale já ten nejnudnější./but, já jsem vyjímka. mezi víkendem jsem si stihla udělat závislost na Mega lentilkách a teď po každém pořvávám, ať mi je koupí k narozeninám. btwww, kámošky jedou do Prahy, takže mi slíbily, že mi k B-day koupí Starbucks hrneček a termosku. žeru je
jak jsem v tom odstavci zmiňovala své narozeniny. kámoš (BFFFF) mi připravuje překvápko, které mi vykecal. v pátek to budem oslavovat vodnicí, pak se jde na Prcičkyyyyy (já jsem ten film nikdy neviděla a teď mě můžete mít za cvoka,psychopata,debila,totálně zaostalýho člověka), bowling a pak pizza. a pak se zhulíme a budem řvát po městě, tomu se budou říkat narozeniny. celou noc nevkročím domů!! zní to skvěle,žejo. ale půlka lidí co měla přijít, nepřijde. protože mají karate,mažoretky,hudebku jedou do Prahy.
co je pak další ironií/karma/zákon schválnost, říkejte tomu jak chcete, je to, že BIG BANG byli ve VN. AHA. já do VN (vy idioti, to je Viet Nam a píše se odděleně chytráci. a když už,tak VIETNAMCI. nechápu lidi, kteří napíšou vjetnamci. to pak můžete psát i Danyjel a Lucije.Yntelygenťi.) letím 2. týden v červnu. ha, skvěle. Simple plan budou koncem května ve VN. pak přiletí do ČR začátkem července. a já? já budu v prdeli.dík. bože. dík. můj život není žádná komedie, abyste se tam nahoře smáli. a když vás to tak baví, tak beru brokovnici,muha.

ehm, tenhle článek jsem psala včera, ale nějak mi spadl net.
jojo, to jsem jááááá. doufám, že jste dostali takový ten infarktttt.:D

SHINee-Ring Ding Dong

13. april 2012 at 15:21 | yuuki^^ |  the best music
přemýšlela jsem co bych mohla přidat. něco zajímavého, co by vás mohlo zaujmout. nakonec mě nic nenapadlo,ha. stejně sem skoro nikdo nechodí, tak co řešít^^
btwwww, mí drazí imaginární kamarádi, já se tu biologii trošku naučila. hh, a dala jsem to. myslím. asi.
rozdíl mezi K-popem a americkýma sračkama je ten, že Korejci prostě umí zpívat live. za to američani zpívaj falešně jak kráva :)
anebo je to šance, že zpívají korejsky tak falešně, že to nejde poznat. zase ta věta nedává smysl,damn! .

OMG.

12. april 2012 at 18:13 | yuuki^^ |  what happened.
v tomhle případě mi Bůh nepomůže.

poslední pohled na svět, ve kterém jsem se narodila. stále se musím ohlížet zpět. tímto krokem měním celý svůj život. vím, že už možná nikdy neuvidím své rodiče. sourozence. ani Adama. znám následky, které mohou nastat pokud neuspěji. a tak otevírám staré hnědé dřevěné dveře do neznáma. vržou. bojím se, abych na sebe neupoutala pozornost. rozhlédnu se, ale nikdo nikde. a tak vstupuji do černé tmy. zavírám za sebou dveře.
je tu hrobové ticho, nikde ani hláska. pokouším se cítit po hmatu nějaké předměty. a ony tam doopravdy jsou. udělám krok a do něčeho vrážím. je to měkké. a voní to po mém oblíbeném parfému. hedvábí? cítím rukávy a knoflíky. má ruka prudce uhne doprava a vráží do něčeho sušťákového. co to je? má to kapsy. zip. kapuci. co se to děje? jsem snad někým či něčím obklíčena? myšlenky mi probíhají hlavou, tak rychle jako nikdy jindy.
v děsivé temnotě stojím ještě dalších 5 minut. plácnu se dlaní do hlavy a říkám si, že výlet do Narnie se asi neuskuteční. pro příští výlet si vyberu asi jinou skříň, než tu moji. třeba máminu.

mini povídka, napsaná v 8 minutách mého bezmyšlenkovitého přemýšlení,haha. je to v háji. jo, je. co mám dělat. já nevím. 10 stránek biologie. 2x A4. kašlu na to. bude se buď simulovat nebo se bude učit. ale spíš to simulování a jeden den odpočinku by se vážně šiknul. celý tenhle týden jsem unavená, bolí mě v krku a hlava. každý odpoledne co přijdu ze školy si jdu lehnout. z angličtiny mám za 2. fuj. jak jsem mohla. z frániny 1. ha. ze zeměpisu. to ještě nevím a nechci vědět. všechno jsem protipovala. kdo by se taky chtěl učit o U.S.A .. o takové prdeli světa. :D
momentálně mám náladu na spaní, takže jsem nevrlá. máma má angínu, asi to chci od ní chytit. zase si dám pizzu a budu se dívat na Naruta. menší absťák na anime, hh.
KOREWA ZOMBIE DESUKA! nebo tak nějak. :D
Dobrou. teď jdu na Prostřeno. MucQ. možná se neozvu, možná spáchám sebevraždu. sbohem. dělám si srandu, na to jsem moc krásná, úžasná a skvělá. bylo by mě škoda. radši si počkáme na 21.12.2012, žejo než abychom si dělali tolik práce se sebevraždou.
ale teď vážně, přicházím o Prostřeno. Mějte se. díky za návštěvnost.
JOHOHOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
potřebuji nějaký skvělý konec tohoto článku.

Narnie, Narnie proč si jen -něco co končí na ie-

-never-say-never-

10. april 2012 at 18:28 | yuuki^^ |  what happened.
nadpis vznikl z překlepu.
pokud mě chcete naštvat, tak vám dám dobrý tip: pište mi tu o Čarodějnických procesech. ježišíííí. to neni možný. ta ženská je cvok. 1 a půl stránky napsat projekt o Witches' Trials. -.-" a navíc v Šumperku. absolutně mě z čarodějnic bolí hlava,takže všechno magické ať jde stranou, já si budu kreslit hořící pandy. HA!
Btw, já to s tím vyholeným a vytetovaným obočím nemyslela vážně. no, ale bylo by to husté,ne? vytetuju obočí své bárbíně!
ehm, teď už mě čeká jenom naučit se zeměpis, angličtinu a fráninu. fránina, tam jenom slovíčka, takže caaaajk.
a jaký jste měli dneska den? mě v matice a v chemii vyvolala k tabuli. říkala jsem tam absolutní kraviny. jakože 0>7, že je to pravda. tak asi těžko může být 0 větší než 7.. ale mě to prostě v tu chvíli nenapadlo. beru to z té lepší stránky. vypočítala jsem tu rovnici správně, wuhá muhá. a v chemii jsme opakovali názvosloví a já samozřejmě neumím udělat názvosloví halogenidů. to nejzákladnější,nejjednoduší. a já to neumím. jsem chitrá. já vým.
tak a teď jsi du číst zápisky z mého deníku 3:) dneska jsem tam napsala půl stránkovej. a pak. někdy. v dalekéééééééééééééé budoucnosti se budu učit.
,,You like me."
,,No, I love you." :-* je můj.<3

Já ...

8. april 2012 at 17:42 | yuuki^^ |  what happened.
jsem přemýšlela a dostala nápad. mám strašný obočí, nelíbí se mi jeho barva tvar .. no prostě je mi nesympatický (stejně jako celý můj obličej, ale s tím asi nic neudělám..) a tak mě napadlo, že bych si ho vyholila a pak nechala vytetovat. bude méně práce. a taky mi vydrží do tý doby, než budu pod šutrem a červíci mi začnou žrát obličej. Ok, tak tenhle nápad neprochází.. (ale bylo by to fajn mít vytetovaný obočí - třeba červenou barvou, hustyyyy!)
_
kdo ví co je dneska? neděle. co to znamená? pozítří se jde do školy. takže večer budu mít rande s angličtinou a zemákem a zítra ráno si dám snídani spolu s biologií a fráninou - možná chemií.. (dobře jáá, vy lůůůzři! má za 3 z chemie!:D a to sem nic nevypočítalaaaaa ..tak možná jo.. jeden příklad, který je blbě)
_
zbytek tohoto článku je o tom, jak jsem šla do čajky a jak jsem dneska nakupovala, takže milion keců, ale já opravdu dneska srším energií. a mám hlad.
_
ehm, co jsem dělala včera.. noooo. šla jsem do čajky s K. potkali jsme mého BFFFFFFFF s partičkou divných osob, které se mi smáli. nebo ne, nesmáli. zírali na mě a usmívali se na mě-nechápu. když už jsme teda vešly do čajovny, tak jsem se dívala na toho nového chlapíka, který tu čajovnu koupil a znovu otevřel. wau, zajímavéé. sedly jsme si a pak si vybraly Indiánské léto (čaj, kvůli kterýmu jsem tam hysterčila "kde je indiánské léto? proč tu neni? jaktože ho máš v menu ty a já ne? proč? kde je? jaká strana 16? ony tam jsou číslovky? já tu stranu nemám!") a japonskou směs. bylo mi z toho blbě. pak tam přišla partička velevážených dětiček, kterým bylo asi od 10-12 a vyřvávali tam něco o velikonočním metinu ( a jelikož já, pařmenka METINU ) jsem to nemohla přeslechnout, tak jsem na ně zírala. jejich rozhovor o té úžasné, skvělé a debilní hře trval cca 2 minuty. -.-
když jsem šly s K. domů, tak jsme zjistily, že pršelo. foukal vítr a já šla v Harry Potterovském svetru, takže mi byla zimaaa, ale vidina toho, jak jím dortík, který jsem si udělala do hrníčku (to jste ještě nikdy nejedli dort z hrnku? :D) mě povzbuzovala. nakonec mi bylo ještě víc blbě :D.
_
dneska jsem se probudila kolem 8. ráno. po dlouhé době jsem byla vzhůru přes půlnoc a jsem z toho utahaná.. (naposledy před měsícem'D) brácha mi okamžitě vzal netbk, máma se dívala na seriál z jeho ntb a táta byl na velkým PC a četl si noviny. a já chudák? jsem se snažila vypídit, proč mi nefungují Angry Birds Space na tom debilním mobilu. tak jsem ze vzteku vymazala všechny hry co mám v mobilu. teď, když jsem je znovu stáhla z Android Marketu, tak mi nefunguje žádná. skvěle. kolem 11 jsme vyrazili do Olomouce, bohužel bez snídaně. měla jsem hodně práce s úpravou mých hnusných pačesů, kterých by se lekl.. já nevím. i na oranžovo obarvená prapraprapraprapraprapraprababička Batmana. koupila jsem si v NYeru kraťasy do vody (vy víte, já nevím jak se tomu nadává :D) takové modréé, takovéé pěknéé. pak v Datartu mi tatínek koupil nová sluchátka, kterým už (slibuju!) nerozbiju konektor, neztratím je a nebudu je obalovat do plastelíny, která pak nejde dolů. v Orsay jsem si koupila hnědej pásek, který se mi luxusáááácky hodí ke 2 džínovým šatům,které mám z minulého roku. v Reserverdu- tam jsem se nejvíc těšila. měli tam krásné nové zboží, ale pro moji smůlu, tam už nebyly moje velikosti. (promiňte, ale v nákupech se opravdu vyžívám :D) v TW jsem.. si nic nekoupila. v H&M mi máma koupila jedny šortky, strašně pěknééé, já nevím jak se tomu zase nadává! takovýto to džínový s kšandama:D ..tak ne s kšandama, ale takovým podobným :D. a v Gate tílko v mátové barvě. pak jsem si ještě skočila do knihkupectví se podívat, jestli jim už nepřišla manga Fly High. a hovno. 3. díl prostě nechtějí přeložit, šmejdiiii. (zajímalo by mě, kolik z vás už přestalo číst tenhle článek) tak jsem si koupila "Alice a doooost dobrá rodinka" vím, že je to pro holky od 11 do 12 let, ale je to příjemná oddechovka od upírů, rasistů, gejš, čarodějek a koní. :DD
a teď, jdu přemýšlet nad tím, jak si vyholím obočí a jak si ho vytetuju ...

btw, tatínek mi dal na stůl tulipány')))

Inu x Boku SS

7. april 2012 at 19:45 | yuuki^^ |  anime&manga


Datum vydání: 13.1.2012
Hlavní postavy: Ririchiyo Shirakiin & Soushi Miketsukami
Počet dílů: 12, což mě trochu mrzí, že takové skvělé anime má jenom 12 dílů
Přeloženo: 4 díly

Děj: Ririchiyo, dcera bohaté rodiny trpí jedním zlozvykem-na každého si tzv. otevírá pusu a říká to, co doopravdy nemyslí.A díky tomuhle nemá žádné kamarády a zadělává si občas na problémy. Protože Ririchiyo žila v přepychu a věčném pečování, (samozřejmě všechno byla přetvářka, protože těm lidem v podstatě šlo o peníze :D teda aspoň to tak chápu..) tak cítí potřebu se osamostatnit a odstěhuje se do La Maison Ayakashi,nebo-li Dům Démonů. Každá ubytovaná osoba v Ayakashi dostane svého agenta z tajné speciální služby, aby ho doprovázel. Ririchyo (trochu zaskočená, jelikož o tom vůbec neměla ponětí) přiřadí Soushi Miketsukami,liščím démonem, který je pro ni odhodlaný udělat cokoliv,vlastně je to jakoby její věrný pes, který ji neopustí. Ze začátku Ririchyo leze na nervy, ale pak zjistí, že ho má opravdu ráda. A tak získává prvního kamaráda (pokud se nepočítá její soused, který se tam taky nastěhoval :D). V podstatě v La Maison Ayakashi bydlí démoni, kteří mají "potřebu" se schovávat proti jiným démonům. Ririchyo je vlastně taky démon. (a je kawaiiiiiii, když se na něj přemění'D^^ takový kimono, to jí strašně sluší:D^^ a to nemluvím o Soushim :D ten je sugoiii %)) a je roztomilej :D a úžasnej:D

Můj názor: kyaaaa, tak abych pravdu řekla, tohle anime je úžasný. teda to je zatím první dojem, určitě budou v budoucnu nějaká lepší, ale toto mě fascinuje asi jako Vampire Knight nebo Kaichou wa Maid-sama.
(právě mi hlavou běží otázka, proč jsem tuto rubriku založila, ale to je fuk :D) ..Tohle anime je dokonalé')). Protože je tam Bishounen:D .. sice jsem viděla 4 díly, ale už se nemůžu dočkat až se přeloží další. Zatím neni online-musí se stáhnout. Doporučuji se na to podívat.Trošku mi to připomíná Kaichou wa Maid-sama, ale to je blbost.. :DD

P.S.: žádný narážky na Soushiho dvojbarevné očička:D

tak kde je kurva naděje?..

6. april 2012 at 20:07 | yuuki^^ |  what happened.
tak jako já, tak i ty, nikdo z nás neni bezchybný..za všechno Ti lásko děkuji..
sedět v pokoji sám, když ti krev teče po ruce..

povinně poslechnout.

dnešek je přímo nudně nudící. víte, kdy poznáte, že jste se zcvokli? když umyjete všechna okna v bytě,utřete prach,uklidíte bordel,vysajete,umyjete všechno nádobí a vyčistíte si všechny páry bot, které máte. a to sami od sebe. tomu se už říká epická nuda. a teď jsem ztahaná,unavená a ospalá. a rodiče srší energií. teď jsem měla být v "Háčku" a pařit s Koblížkama. héém..
tělo se unavilo,hlavy se daly dohromady,mozek začal přemýšlet a uši uslyšely jeden song. a hurá, špatná nálada je na světě. zítra. zítra by to byly 3 měsíce. jenomže ona mě o něj musela připravit a já blbá, si to musím pořád opakovat v té mé hlavě. tyhle výkyvy nálad nesnáším. mám pocit, že mě nikdo nepotřebuje a má existence na tomto světě je zbytečná. k čemu je člověk šťastný, když se o tu radost nemá s kým podělit? ..
'cause tonigh I'm feeling like an astronaut sending S.O.S. from the tiny box ...

člověk by si řekl, že až se vybrečí, tak bude líp. ale já mám takový problém. já už asi pro nikoho nedokážu brečet, už se kvůli nim nechci trápit. každý ničí sám sebe. vždycky, když si řeknu "joo, jsem oukeeej", tak jako kdyby to slyšel můj život a řekl si "shiiit, tohle se nemělo stát!" ..živote? sereš mě. -.-
včera jsem uvažovala nad životem. tak cca 20 let se učíme, 30-40 let budem pracovat a pak čekat než chcípnem. no tak to je strašně žůůůžo životeeeek. jako sorry, ale takhle já žít asi nechci. narodili jsme se proto abychom umřeli, tak mi řekněte, kde je ten zatracenej "smysl života"
a tak milý živote, vyser si oko. ještě se nehodlám zabít. čekám jenom na konec světa. hahaha, to bude prdel. né, vážně. já se na 21.12.2012 hoodně těším. zajímalo by mě, co se stane. doufám, že něco hustokrutopřísnýho a ne že by se z toho vyklubala nějaká sračka světa. :D

všichni máme sen. jenom musíme najít odvahu ho uskutečnit.